ROCXCULAR BURADA!!!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

ROCXCULAR BURADA!!!

rockcu site burada çok seviceksiniz

AnasayfaAnasayfa  KapıKapı  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  
En son konular
» Hnqi hepsi krakterisin !
Şebnem Ferah kadın albümü EmptyÇarş. Eyl. 24, 2008 6:43 pm tarafından Şebnem FeraX

» İstifaaa !!
Şebnem Ferah kadın albümü EmptyÇarş. Eyl. 24, 2008 6:33 pm tarafından Şebnem FeraX

» Resimlerinizi buraya ekleyebilirsiniz
Şebnem Ferah kadın albümü EmptyÇarş. Haz. 25, 2008 3:29 pm tarafından coRpse-swimmeR

» Merhaba
Şebnem Ferah kadın albümü EmptyÇarş. Haz. 25, 2008 2:31 pm tarafından Şebnem FeraX

» Fikrim Geldi
Şebnem Ferah kadın albümü EmptyÇarş. Haz. 25, 2008 1:44 pm tarafından Şebnem FeraX

» !!!AYIN ÜYESİ!!!
Şebnem Ferah kadın albümü EmptyÇarş. Haz. 25, 2008 1:04 pm tarafından coRpse-swimmeR

» Nasıl seçilecek
Şebnem Ferah kadın albümü EmptySalı Haz. 24, 2008 8:08 am tarafından Şebnem FeraX

» *İstiFa Ediyorum*
Şebnem Ferah kadın albümü EmptyPtsi Haz. 23, 2008 4:28 pm tarafından coRpse-swimmeR

» Moderatörlük Başvuruları
Şebnem Ferah kadın albümü EmptyPtsi Haz. 23, 2008 4:24 pm tarafından coRpse-swimmeR

Şebnem Ferah kadın albümü

YazarMesaj
Şebnem FeraX
ŞeBnEm-Ji AdMin GiZem
ŞeBnEm-Ji AdMin GiZem
Şebnem FeraX

Şebnem Ferah kadın albümü Empty
MesajKonu: Şebnem Ferah kadın albümü   Şebnem Ferah kadın albümü EmptyPaz Haz. 01, 2008 10:09 am

Hayatım boyunca her kararımda beni destekleyen anneme, babama, tüm aileme özellikle Canan ve Mustafa Gafuroğlu'na, Volvox'ta birlikte çaldığım ve dostluğun en güzelini yaşadığım Özlem, Buket, Duygu, Arzu, Ebru ve albüm sırasında hep yanımda olan Gül'e, Sedat Abi'ye, Münevver Altunbulak'a, Hakan'a, Murat'a, Teoman'a, Keçe'ye, Metin'e, Alp'e, Sertab Erener'e, Arzu Özbakış'a, Umur ' Aliye Turagay'a, Gamze'ye,

Filiz Türkmen'e,

Yaprak Özdemiroğlu'na, Hale'ye, Kemancı ve Sis Bar'a, Albümde yer alan muzisyen arkadaşlarımın dışında, bugüne kadar birlikte çaldığım ve bana destek olan tüm muzisyenlere, albümümü merak eden herkese, dinlediğim ve her gün yeni bir şeyler öğrendiğim bütün dev sanatçılara

Sonsuz Teşekkürler...

Ayrıca;

Bu albüm için bana güvenen Sezen Aksu, Onno Tunç, yardımları için Bektaş Türk, Zehra Eti ve Karma Müzikteki herkese, titizliği, çalışkanlığı ve yaptığı her şey için Çağlar Türkmen'e, tüm fikirleri, performansı ve zaman ayırdığı için Demir Demirkan'a, güvenini, sabrını, duygularını ve dostluğunu hiç esirgemeyen, hayatım boyunca birlikte çalışmak isteyeceğim İskender Paydaş'a, ne olursa olsun hep yanımda hissettiğim, iyi niyetini, arkadaşlığını ve müzikal birikimini bütün enerjisiyle albüme yansıtan Tarkan Gözübüyük'e çok teşekkür ederim. Sizlerle çalışmak hayatımın en güzel ve en öğretici tecrübesiydi. Hepinizi çok seviyorum.

Bu albümü canım anneme ve babama ithaf ediyorum

Kadın- Raks Müzik ( 1996 ) Vazgeçtim Dünyadan 7499
Deli Kızım Uyan 6391
Iyi Gün Dostlarım 4108
Bu Aşk Fazla Sana 5504
Bırak Kadının Olayım 5058
Fırtına 5434
Yağmurlar 6702
Yeniden Doğup Gelsem 4737
Durma 5060
Buradan Göçerken 4340
https://evenescence.yetkin-forum.com